Spa & Hamam

Türk hamamı, masaj uygulamaları, sauna, güzellik merkezi, soyunma odası ile sabah 09:00’dan akşam 19: 00’a kadar profesyonel ekibi ile hizmet vermektedir.
Sauna ve Türk Hamamı ücretsiz olup, masaj uygulamaları, hamam terapi hizmetleri, güzellik ve bakım uygulamaları ekstra ücrete tabidir.
Masaj terapileri için randevu almanızı önemle tavsiye ediyoruz.

Türk Hamamı
Hamam seansı sakin ve Türk tipindeki konforuyla vücudu yenileme sanatını misafirlerine yaşatmaktadır.
Eski usullere uygun olarak, sevilen bir atmosferde egzotik kokuların ve egzotik rahatlamanın tadını çıkaracaksınız.
Sıcak buhar, kasların rahatlamasına ve vücudunuzun ısınmasına yardımcı olur. Bu cildinizin yumuşamasına ve yenilenme sürecine hazır hale gelmesine yardımcı olacaktır.
Hamam ortasında bulunan sıcak mermer ‘göbek tasi’ olarak adlandırılmaktadır. Bu taş üzerinde uzanmak, sıcağın, kişinin bedenini ve ruhunu tamamen kapladığını hissetmesini sağlar.
Konusunda uzman kişiler tarafından yapılan ‘kese’ işlemi sonrasında vücut temizlenir ve tüm kasılmalarda azalma meydana gelir.
Bu uygulamaların bazıları ekstra ücretli olduğundan öncesinde SPA görevlisi ile görüşmenizi tavsiye ederiz.

Sauna
Sauna vücuttaki su ve toksinleri terleme ile dengeler. Ayrıca, antrenman sonrasında sauna, terleme ile kas ağrılarına neden olan laktik asidi boşaltmaya yardımcı olur. Sauna ayrıca, sağlık açısından çok önemli olan kardiyovasküler ve kan basıncını olumlu etkilemektedir. Sauna kullanımındaki uyarılara uymanızın da önemli olduğunu hatırlatmak isteriz.